Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,12 zł , zmiana od tamtej pory: 1,97%

Re: Kto ma link do transmisji z WZA dzisiaj ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-14 o godz. 15:11 ~andi napisał(a):
> byłem obiecali żebędzie na stronie firmy warto posłuchać jak jedenzdalny wygarnoł zarządowi obiecane dywidendy iprzyklepanie ceny wezwania prezes tylko spuścił głowe nie wytrzymałem izaczołem bić brawa traktują nas jak śmieci pół litra wody przy krześle słaba klima nie stać ich było na kawe przecież mógłbym im zasponsorować żenada

nic szczególnego nie napisałem,jedynie stwierdzenie faktów;-)podobnie jak Ty/Wy próbuje nie dać się okradać z własnych pieniędzy;-)

ps.za brawa dziękuję,szkoda,że tak mało akcjonariuszy bierze udział w wz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -1,19% 8,28 2021-09-17 17:02:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.