Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,00 zł , zmiana od tamtej pory: -53,93%

Re: kto kupuje akcje?

Ja myślę, że spokojnie zjedziemy do 20 może nawet 10. Kto wie może w ogóle będzie promocja za złotówkę. Dlaczego, bo tak napisałem :)

Na serio, nie widzę powodów do aż takiej przeceny, oczywiście wyniki będą gorsze niż w roku poprzednim, a może rzeczywiście tak jak prognozują analitycy, 2018 będzie słabszy od 2017 i możliwe, że kolejny też może być słabszy, jednak nie widzę żadnych powodów do prawie 50% przeceny. NIe ma kataklizmu, spółka ma zdrową sytuacje finansową, inwestuje w nowe przedsięwzięcia.
Jest presja na marże, rosną koszty, jednak po to spólka prowadzi dywersyfikacje aby to rekompensować. Pamiętajmy, że spółka posiada swoją bazę materiałową - produkcja mieszanek do własnej produkcji, co przy rosnących cenach surowców też daje optymalizację kosztową.

Każdy zrobi jak będzie chciał, natomiast komentarze typu zwali sie bo się zwali nie są dla mnie żadnym argumentem. Jak ktoś chce spekulować przecież nikt mu nie broni :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -1,53% 19,35 2021-10-22 09:08:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.