Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,05 zł , zmiana od tamtej pory: -57,55%

Re: kto kupuje akcje?

Zgłoś do moderatora
Tak a propos....Chin i Niemiec..."czy to prawda, że ZAWSZE początki są trudne"...a na zyski..te nie wynikajace z ksiegowości kreatywnej..trzeba PRACOWAĆ??? panowie manipulatorzy....
Jak to powiedział "mały kapral" (trawestujac!) ..dla osiągnięcia zysków potrzebne są TRZY RZECZY: PRACA,PRACA,PRACA !!!
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -6,05% 17,85 2021-10-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.