Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,01 zł , zmiana od tamtej pory: -55,57%

Re: kto kupuje akcje?

Zgłoś do moderatora
Będzie jak z opone.pl , zjechali z 50 do 36 a teraz po kilku dniach wywindowali na 42 i dalej pujdzie ,frajerów wyruchali ale ja dokupuje i poczekam kiedy sanok ukończy inwestycje i będą zyski cacy , czytać wypowiedz maklerów z początku roku , 2018 będzie bardzo dobrym czasem dla Sanoka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK 0,50% 20,00 2021-10-18 14:15:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.