Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,40 zł , zmiana od tamtej pory: -57,05%

Re: kto kupuje akcje?

Zgłoś do moderatora
Bo te giełdowe triki , to manipulacja...Wystarczy prześledzić" wartości" akcji niektorych spółek- jedne nielogicznie-nawet dla laika!!!-zawyżonę, inne zadziwiająco-manipulacyjnie niskie!!! "Lekko" rozumiejący ha, ha, ha by się zorientował...to jak podgrzewane kulki w totku !!! Sposób na naiwniaków , tych"przebranych" w drogie garnitury mafiozów!!!Wszystko w oparach dymu "wróżek"-pożal się Boże!!!...Może by tak zaktualizowac definicję akcji....że jest wypadkową pazerności cwaniaczków ustalających "wartość" do ilości naiwniaków mających apetyt na "kasę" przy zbójeckich "oprocentowaniach " wkladów bankowych.....ROZBÓJ !!!
 
LUDZIE!!!...pracować trzeba !!! nie manipulować!!! GIEŁDZIARZE Mrzonek!!!
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -2,50% 19,50 2021-10-19 17:03:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.