Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,55 zł , zmiana od tamtej pory: 6,52%

Re: Kto kupi nasze akcje?:)

Zgłoś do moderatora
Po sprzedaży Placu Unii kurs odbił o ile? 20%? I po pół roku znowu systematyczny spadek. Teraz będzie podobnie. Kasa zostanie głównie przeznaczona na kolejne inwestycje. A drobne na skup akcji, który lekko spowolni opadanie kursu. I potem znowu powtórka z rozrywki. I tak forum będzie się dalej składać z dwóch grup: jedna, która handluje akcjami licząc na kilkanaście %. Druga, która dalej nie realizuje zysków i będzie uśredniać w dół licząc, że się obietnice i marzenia kiedyś spełnia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBIDEV 1,03% 0,59 2019-05-21 14:16:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.