Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: -16,67%

Re: Kto komu zabroni wystawiać zlecenia po 200 sztuk ?

Zgłoś do moderatora
To jest właśnie dzieciaku manipulacja tak jak i manipulacją jest jak umówisz się z 3 kumplami i wystawiacie cyklicznie zlecenia mające na celu ustalenie ceny ...a śmieszyć to się możesz tylko zrozum że tu ludzie mają po paręset tysięcy i dla nich straty spowodowane przez tzw spółdzielnie już nie są śmieszne.. wróć chlopaku do książek doedukuj się bo właśnie przez takich jak ty i ich głupie teksty oszuści mają pole żeby was czyścić z kasy ... giełda to nie gra komputerowa a jak ktoś ulega panice to niech trzyma kasę w skarbonce bo to zabawa nie dla niego

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINVENTUR -1,25% 0,32 2022-11-29 14:55:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.