Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,76 zł , zmiana od tamtej pory: -42,05%

Re: Kto jest winny spadkom kursu? Piotr czy Leszczyńscy?

Zgłoś do moderatora
Pytanie założyciela wątku to nic innego jak tzw. "fałszywa dychotmia". Fałszywa dychotomia to myślenie na ograniczonych opcjach, i zakładanie, że jak jedno jest prawdziwe to drugie musi być fałszywe. Bardzo często prowadzi do to tak zwanego rozszczepienia, czyli inaczej myślenia biało–czarnego z pominięciem innych czynników. Nie ma też absolutnie żadnej możliwości, aby udowodnić korelację między moimi wpisami a kursem. Odpowiedź kolegi ACS jest adekwatna, choć to tylko czubek góry lodowej. Może insiderzy już wiedza, że żadnego przejścia nie będzie, więc nie warto trzymać poziomu ~21 zł dla kapitalizacji i pod przejście? Oczywiście tylko sobiw gdybam, nie sugerującie się moimi wpisami, nie jestem analitykiem. :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -0,43% 11,45 2022-05-27 10:05:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.