Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,70 zł , zmiana od tamtej pory: -41,62%

Re: Kto jest winny spadkom kursu? Piotr czy Leszczyńscy?

Zgłoś do moderatora
No pomyślmy. Brak jakiejkowiek premiery własnej gry w 2021 roku (niektóre miały być przecież w 2020 roku) i co najlepsze tutaj nie ma absolutnie żadnej przesłanki żeby ktokolwiek mógł pomyśleć, że te gry wyjdą w ciągu następnego roku. Po drugie miało być przejście na rynek główny. I gdzie niby to przejście? Po trzecie zerowa, naprawdę zerowa komunikacja. Inne spółki nagrywają aktualności, wywiady czy też biorą udział w konferencjach. Pani Leszczyńska? To jest absolutny brak jakiegokolwiek szacunku do akcjonariuszy. Po czwarte PLW wyraźnie mówi że z nimi nie współpracuje i niech se idą swoją drogą. I po piąte brak zaufania do spółki. Nie tylko przez te akcje z ESPI ale przede wszystkim przez ich treść która niekiedy nazwanie zmanipulowana to łagodne określenie. No tak w skrócie myślę że to główne czynniki sprawiające że kurs jest tam gdzie jest.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC 5,99% 11,50 2022-05-26 09:59:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.