Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,32 zł , zmiana od tamtej pory: 171,55%

Re: kto by pomyslał że to bankrut ?

Zgłoś do moderatora
Jak krew się leje to się dokupuje na maxa. Ktoś musi stracić, a tracą niecierpliwi i id.....
Teraz najlepsze czasy na zakupy, wartość księgowa to około 8zł i w tym roku różne cuda dzieją się na GPW wykorzystują fakt 100 tyś nowych kont i robią co chcą. Niestety nie ma jedności ponieważ gdyby zebrało się około 100 akcjonariuszy to gruby nie miałby nic do powiedzenia , a tak to straty ma ten co panikuje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.