Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  86,80 zł , zmiana od tamtej pory: 20,97%

Re: Książkowo. Kurs powoli do góry za lokalnymi korektami

Zgłoś do moderatora
MOD. Już widać że jesteś sprinterem i nie ogarniasz co faktycznie trzeba zrobić i kiedy aby zarobić. Każdy ma swoją kasę i robi co chce. Ja nowicjuszem nie jestem a doświadczenie bieze się z obserwacji i setek transakcji. Jak mówię że teraz jest najlepszy moment aby zajac longa na 2-3 lata aby solidnie zarobić to nie po to aby bajki pisać i bzdury. Jestem na 90% pewien że solidnie zarobię wchodząc przy obecnych cenach. Ale jak chcesz co miesiąc odcinać kupony aby mieć na swoje wydatki to zapomnij. Raczej się nie doczekasz...To kiedy tak dziala

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES -2,14% 105,00 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.