Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  86,80 zł , zmiana od tamtej pory: 20,97%

Re: Książkowo. Kurs powoli do góry za lokalnymi korektami

Zgłoś do moderatora
MOD. Tak mówię. Ja patrzę ile urosło od dołka na 73 zł ty patrzysz na jedną czy dwie sesje. Ja patrzę na horyzont 2-3 lat a tu pewnie na horyzont 1m lub tydzień. Tym się różnimy. Ale zapewniam że 95% przypadków grania na long przy zakupie blisko dołka wielotniego a taki uważam że jest da zarobić kilka jak nie naście razy więcej niż trading krótkoterminowy. Na krótko potrafią brać mistrzowie mający dostęp do lewarów i gigantycznych pieniędzy. Cała reszta traci..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES -2,14% 105,00 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.