Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,12 zł , zmiana od tamtej pory: -35,11%

Re: Książkowa akcja teraz będzie z 4 zł

Zgłoś do moderatora
Od jutra tu macie ostry zjazd. Kto się dał nabrać na ten wzrost procentowy zysku ? Od czego on jest liczony niech każdy sprawdzi ile wynosił rok temu. Tutaj zysk na akcje to 6 gr. Znowu was ubrali ci z tele grama face boo ka i disc orda. Podziękujcie tym kolega co naganiają po każdym możliwym forum na to coś. Zaraz mnie będą wyzywać ale dzieje się to samo co na hurti mex i innych tego typu spółkach. Banda naganiaczy ogoliła z hajsu jeleni. Ile razy się będziecie na to nabierać ? Nie róbcie syfu na innych forach to nikt was nie będzie jechał.!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AITON 1,96% 0,73 2022-01-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.