Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 119,00 zł , zmiana od tamtej pory: 16,28%

Re: KRYPTO DOŁUJE--JUTRO SPADKI

Zgłoś do moderatora
Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 20 Autor: ravcio [212.160.230.*]2021-05-19 11:15
Z bananem różnie bywa. Czasem jest silny tak jak teraz i może taki pozostać a czasem pada jakiś poziom i nagle robimy się strasznie słabi. Jak dla mnie okolice 2110 poziom klucz. Mocno bronią a jak padnie to cienko z byczkiem. Mimo że mam S to myślę że narazie go obronią.

Przestań partolić takie farmazony. Tu nikt nie bawi się w wojnę i niczego nie broni, tylko automaty animatorów ustawione są w ścisłej korelacji z bazowymi i stąd taka reakcja. A dlaczego, to sam się domyśl.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,28% 2 464,00 2021-10-18 16:46:51
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.