Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,35 zł , zmiana od tamtej pory: 5,51%

Re: KRYNICA VITAMIN zysk 52 mln zł i C/Z 6,a GLC ma C/Z 36 hahaha

Zgłoś do moderatora
Jakie zduęcie z giełdy? bzdury piszesz.Nikt nie odpowiada na wezwanie po 5 zł,zreszta sam Prezes Krynicy mówił że nie myślą o wyjściu z giełdy,ale wezwanie się musiało odbyć bo takie są przepisy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GLCOSMED -2,19% 6,70 2020-10-20 17:02:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.