Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,59 zł , zmiana od tamtej pory: -43,60%

Re: kruchy lód...........

Zgłoś do moderatora
Tak jak pisałem częściowo się zgadzam , ale jak media teraz nie poinformowałby , tak samo byśmy wstali po aneksie Kieva do roskich , inwestor inwestuje ale nie zawsze w momencie ryzyka wojny która już się toczy po wschodniej strony Ukrainy , i może być kontynuacja wojny , w każdym bądź razie dla mnie za dużo niepewności , żeby w tej chwili inwestować , ale życzę powodzenia tym którym odważą się .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP 1,78% 26,84 2022-07-07 09:54:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.