Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,42 zł , zmiana od tamtej pory: -42,01%

Re: kruchy lód...........

Zgłoś do moderatora
Putin anektowal Krym bez wystrzału. Wszyscy się zorientowali jak już było po sprawie. Połowa sukcesu to jest zaskoczenie. Podobnie z Gruzja. Wstaliśmy po nocy i dowiedzieliśmy się żesa dwa nowe państwa. No i co z tego że wysyłają broń? 137 tys. Żołnierzy 130 km od granicy to armia ofensywna? Pamiętaj, że media są OPINIOTWÓRCZE. One pokazują to co masz uważać za własne zdanie. Inwestor, zainwestuje w rozwój zdolności motorycznych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP -1,79% 27,50 2022-07-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.