Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,90 zł , zmiana od tamtej pory: 20,07%

Re: Krótki komentarz bieżący

Zgłoś do moderatora
Spadek 5 % w trakcie trendu wzrostowego to normalne na każdym papierze. Tutaj dodatkowo mamy realizacje zysków pod wyniki. Spółka oraz cały rynek turystyczny dawały sygnały od dawna że tegoroczne lato będzie rekordowe i to się potwierdziło. Dlatego też znaleźli się inwestorzy grający na to i po dobrych wynikach 3 kwartału zrealizowali zyski. Czy to dobra strategia? Nie mnie to ocenić, ja mam inną, jestem na papierze od 2011 roku, zakup po 3,5 zł. Dopóki spółka się tak dynamicznie rozwija planuje jeszcze tu być. Rozwój rynku turystycznego w Polsce i spółki może zatrzymać tylko mocne spowolnienie bądź recesja w gospodarce, ewentualnie silne osłabienie złotówki. Pozdrowienia dla inwestorów długoterminowych, bo tylko tacy zarabiają na giełdzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -1,64% 35,90 2020-01-23 17:00:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.