Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,46 zł , zmiana od tamtej pory: -31,70%

Re: Kroczek do przodu...

Zgłoś do moderatora
Kurs zachowuje się w ten sposób ponieważ działa tu spektakularna banda żebraków i złodziei akcji. Zarobek pewny tylko wtedy jak złapiesz trochę na - 5% lub dolnych widłach, wtedy kilka procent może wpadnie, nigdy inaczej bo będą szukać twoich stop lossów lub sprawdzać twoją cierpliwość do bólu.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -1,28% 8,51 2018-07-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl