Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,90 zł , zmiana od tamtej pory: -45,50%

Re: KREDYTIN c/z 4 KRUK c/z 10 średnia dla spółek 12 ! +300% się należy

Zgłoś do moderatora
to w taki razie Invention piwinien dzis 12 zl kosztowac

Invention Med S.A.

akcji w obrocie mało, seria E 15 mln nie dopuszczona do obrotu, prof. Zegarska ponad 5 mln, dr. Ambroziak ok 2,5 mln, prezes ponad 5%. Tu może być rzeczywiście powtórka z OAT lub Mercator.

Do 2 pln stoi realnie ok 400-500 tys. akcji. Ja sam z ekipą mamy dużo wiecej :D

Społka w zasadzie nie była grana, wiele społek poszlo po kilkaset do kilku tys. procent. A to INM. samych dotacji przy przy kursie 1 pln ...40 groszy czyli dotacja to 40% obecnej kapitalizacji.

Udział w SBE ponad 38 %.
Ja tam licze, że do zrobienia bedzie min 500% na Invention Med !
Do niczego nie namawiam. Jeszcze jest tanio. Jak ktos kupi nie po 1 a po 4 czy 5 zł i bedzie korekta to nie odpowiadam.

A na dodatek umowa z NETRIX i 90 mln do wydania czyli prawie 2 x tyle co obecna kapitalizacja. To nie ma prawa być tak tanie i nie chodzi tu o wzrost z 1 do 2 czy 3 ale kiedy bedzie min 5 pln.
Bo nawet do bliźniaczej społki MedApp 5 pln to minimum i to na tym etapie rozwoju.

Jedyny na świecie taki projekt biurowca medyczno-szkoleniowego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREDYTIN 0,00% 10,30 2023-01-26 09:00:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.