Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: KRC - czy ktos wiec cos wiecej co sie dzieje ze akcje spolki leca

Zgłoś do moderatora
Powiem wam, co mysle o zaistnialej sytuacji obecna cena jest wielka szansa. Kupujac po tej cenie licze na spore zyski w momencie kiedy Polska zacznie otrzymywac sankcje ze strony UE za niedostosowanie sie do traktatow srodowiskowych, a wtedy przyjdzie czas otworzyc oczy naszym rodakom, i zaczniemy ogolnopolska akcje segregowania odpadow, przeciez szkla ludzie nie pala tak jak innych smieci, wiec co jak co ale ta inwestycja na sto procent bedzie udana. Pozdrawiam zainteresowanych ta spolka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-07-05 14:45:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.