Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: KRC - czy ktos wiec cos wiecej co sie dzieje ze akcje spolki leca

Zgłoś do moderatora
sory to do Enel-Med mialo byc.

a krec nie rosnie bo c/z 200 c/wk 1.36

Przychody szybko rosna ale zysk netto bardzo ucierpial przez niskie ceny DPR, przy tych cenach spolka wlasciwie po kosztach dziala,

Są i korzystne rzeczy biorace się z tego stanu rzeczy, konkurencja tez ledwo zipie, nie rozwija sie nie postawja nowe zaklady, wiec gdy sytuacja sie polepszy, z segregacja i cenami dprow to krec bedzie daleko przed innymi spolkami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-07-05 14:45:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.