Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,72 zł , zmiana od tamtej pory: -35,45%

Re: KPO nie ma bo pisowcy nie trawią praworządności!!

Zgłoś do moderatora
~Xxx2022-03-22 23:27IP 31.183.211.*
Rządy nieudaczników pokazały idealnie jak stracone jest 8 lat rządów UE. Ich ideologiczna polityka legła w ciągu jednego dnia 24.02.2022r. Współczuje ciemnocie którzy na Nich glosowali
Jak łatwo takimi ciemnotami się manipuluje plus adam jest tutaj taki wyznawcą pisowskiej propaganda!! Wystarczy że ktoś hlapnoe jakiś bzdetny news a reszta wyznawców tvp szambo już w to wierzy !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,23% 6,28 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.