Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  83,10 zł , zmiana od tamtej pory: -2,53%

Re: KPO - KASA NA OFFSHORE

Zgłoś do moderatora
W sumie to wychodzi jakieś 508 MLN PLN na 1 GW mocy a my mamy dla przypomnienia 1,440 MW.
Zakładam że będzie to taki quasi wkład własny ;) to finansowanie widać że samo się organizuje... ;)

i widzicie jak to jest.... jakby to powiedział Jacek Sasin a nie Waldemar Buda to już by było +15%...

a przy okazji warto wspomnieć jaką nasz partner zdobywa technologię...
link 
Norweski Equinor i brytyjski SSE chcą razem zbudować na Wyspach Brytyjskich pierwszą elektrownię opalaną całkowicie wodorem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP 1,76% 81,00 2021-10-18 15:51:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.