Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: 64,94%

Re: ##### KOSZT SGWC ->KILKUKROTNIE<- MNIEJSZY NIŻ SGW3 !!! #####

Zgłoś do moderatora
Tu nie trzeba na nic naganiac ! Wlasnie tak wygląda spolka gieldowa w która nie chcą inwestować poważne instytucje finansowe.
Nie ma reakcji na trochę lepsza gre. Nie ma reakcji na jak tu leszcze pisza najlepsza gre cig.
Żadna instytucja nie wierzy w sukces. Bo widzi raporty finansowe i ruchy spolki a szczególnie prezesa. Ale leszczyki ubrane po pachy modla się to od roku o wzrosty. Ale gdzie się podzialo ich 2-3zl do premiery ?
Tutaj już tylko wyłącznie odbicia 5-10% i dystrybucja.. A wiosna kolejna emisja...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -1,48% 1,47 2020-08-11 12:09:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.