Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: 71,46%

Re: ##### KOSZT SGWC ->KILKUKROTNIE<- MNIEJSZY NIŻ SGW3 !!! #####

Zgłoś do moderatora
Nie musisz tryt nic pisać. Nie widzisz co się dzieje. Naganiacze na spadki mają pełno w portkach.

Setki wpisów, setki nowych nicków, nagonka gorsza niż przy spadku na 0.72 a kurs nic :) Kto ma więcej niż kilkaset kilka k akcji ten dziś sie dowiedział co będzie się działo. Kto dobrze ogarnia gry, trendy i graczy i wie, że gielda wyprzedza wydarzenia i przeczyta 2 najważniejsze dla kursu wypowiedzi to zarobi. Kto tego nie odkryje zostanie na peronie. Przygotuj się jeszcze 15 sesji ujadania jak wilki od trolli spadkowych.

Komu czat i te linki oraz prawdziwe podstawy giełdy nic nie powiedzą to nie wiem co robi na giełdzie ;)

https://steamspy.com/

https://steamdb.info/app/973580/graphs/

https://playtracker.net/insight/game/38849

https://www.stockwatch.pl/czat-inwestorow-gieldowych/marek-tyminski-prezes-ci-games-sa-start-29-listopada-godz-1100,297?fbclid=IwAR0yrRJ8Zzj7wCRjrlaj9bTTwWeAsYkptOGrDjaxwQb4Ce1rr9j8LojybfE

https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=7334229&strona=1

https://www.bankier.pl/forum/temat_podsumowanie-trollingu-o-grze-sniper-tylko-fakty,34189151.html?fbclid=IwAR3Z7R5Ucbwaojysv_xg-TcAw79_D1GBv76XaShePHWc3MkV_lPMXzgFuTQ

A teraz kto rozkmini to ten zarobi ;) więcej nie będę ułatwiał sprawy. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -6,63% 1,55 2020-08-13 17:04:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.