Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: 63,29%

Re: ##### KOSZT SGWC ->KILKUKROTNIE<- MNIEJSZY NIŻ SGW3 !!! #####

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-11-29 o godz. 13:14 ~mruczek napisał(a):
> Tylko że na chwilą obecną, sprzedaż jest 20krotnie niższa niż trójki (dane ze STEAM) 20,000 .. 50,000

Tygodniowa sprzedaż w porównaniu do dwuletniej. Spoko.

Na chwilę obecną masz następującą sytuację - SGW3 startował z ilością graczy na około 4500, po siedmiu dniach w grę w szczytowym momencie grało około 800 osób. Contracts zaczynał z poziomu 2400, ale 7 dni od premiery liczba graczy dobija do 1600. O grze mówi się raczej pozytywnie i jesteśmy w okresie przedświątecznym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -0,68% 1,47 2020-08-07 17:04:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.