Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,40 zł , zmiana od tamtej pory: -27,41%

Re: Korygując wycenę Ipopemy o te wyniki, to mamy wycenę 8,2 zł

Zgłoś do moderatora
wielokrotnie pojawiały się tu świetne zestawienia, robione przez jednego z forumowiczów, pokazujące jak bardzo Mirbud jest ciągle niedowartościowany, biorąc pod uwagę swój backlog i spodziewane zyski
minimum przywoitości to tutaj przynajmniej z 10-12 powinno być

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD -0,25% 3,92 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.