Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,58 zł , zmiana od tamtej pory: 5,24%

Re: Korekta na spółkach biotechnologicznych ( z sektora medycznego)

Zgłoś do moderatora
Dodam jeszcze, że to nie spekuła, tylko moim zdaniem równanie do benchmarku. Obecne wzrosty są bez info, ale spadek do 2 zł też był irracjonalny i teraz się wyrównał. Poza tym spółki usługowe, consultingowe, odzieżowe... ogólnie produkujące towary do sklepów toną i będą tonąć bo popyt spadnie o kilkadziesiąt %. Bioton jednak produkuje leki, wciąż produkuje pod odbiorcę. Cukrzyków nagle nie ubędzie albo nie przestaną kupować bo im się nie będzie chciało. Może też nieco się przebranżowić i produkować rzeczy potrzebne dla służby zdrowia, choć to chyba mniej prawdopodobne. Myślę że wzięto to pod uwagę w tej chwili. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOTON 1,26% 4,82 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.