Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,60 zł , zmiana od tamtej pory: 3,48%

Re: Korekta na spółkach biotechnologicznych ( z sektora medycznego)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-04-07 o godz. 16:05 stary-bankrut-z-1994 napisał(a):
> Dnia 2020-04-07 o godz. 13:07 ~KUSY napisał(a):
> > Dziś toczy się walka o to czy 5 będzie oporem czy wsparciem. Przydałoby się dobre info i impet. Bo jeśli nawet kurs pokona 5 bez impetu, to później pewnie szybko spadnie. Na dwoje babka wróżyła.
> >link
> >
>
> Nie chcę was straszyć , ale zanosi się na korektę o zasięgu 30-50% na spółkach bio-..... w tym i na Biotonie ( patrz AT).
> A co do Biotonu to wzrost moim zdaniem był czysto spekulacyjny , bez żadnej pozytywnej informacji.
> Poza tym od 1-2 lat powtarzam insuliny nowej generacji to jest klucz do wzrostów na Biotonie.
> A i tak życzę wam dużych wzrostów pomimo kiepskich fundamentów.
>
Nie ma co straszyć. Korekty były są i będą na giełdzie. Ja uważam, że spekuła nie trzymałaby kursu dość stabilnie tuż pod linią trendu na obrocie ponad 3 bańki. Ale to moja pinia.
O konieczności posiadania analogów w portfolio pisałem namiętnie i natrętnie 6 i 7 lat temu. Wielu, a szczególnie taki jeden gostek bardzo tu gardłował, że wkrótce Bioton (pod rządami Sławka Ziegerta) zarobi na insulinie rekombinowanej tyle, że starczy na spłatę długów i na rozwój analogów. Głupota to mało powiedziane.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOTON -1,24% 4,76 2021-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.