Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,80 zł , zmiana od tamtej pory: 5,00%

Re: Korekta i po korekcie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-02-02 o godz. 10:29 ~Res napisał(a):
> Dziwne p.Patrowicz.Wszystkie spółki ze stajni ale pięknie urosły albo rosną,tylko Resbud jak ta sierota na groszach dalej. Teraz ciągńąPlatynowe a ten muł stoi w miejscu, bo to o trochę odbiło to nic przy spadkach w ostatnich latach!!!!

Ktooo? Hahah w tym raporcie możecie przeczytać, że sprzedał większość swoich akcji i ma aktualnie 0,33%.

http://www.resbud.pl/pl/relacje-inwestorskie/raporty/raporty-biezace/art712,raport-biezacy-nr-92019.html

Co on może z tak niewiele znaczącym głosem zrobić w Resbudzie? Chyba nic.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD -4,55% 0,84 2021-05-18 11:49:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.