Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,40 zł , zmiana od tamtej pory: -36,04%

Re: konwersja

Zgłoś do moderatora
Ale to się cieszyć tylko, że dzięki właśnie grom jak FL czy Zoo cena jest atrakcyjna i że ktoś dał się w bambuko zrobić. To tak jak kiedyś z farmą. Każdy wiedział że WW3 będzie kosa, ale po porażce Get Even zwalono farmę na 5zł. Potem sru na 55 ;) Standard. Im lepsze perspektywy tym mocniej się zrzuca. Ja patrzę nie na wishlisty ale na społeczność, uczestnictwo, aktywność, zainteresowanie, temat. Tutaj discord Pyr ma jeden z największych w gamedev i najbardziej aktywnych. Spółki latami coś takiego budują. A kap - zależy. Patrz trupy/bankruty lub/i bez przyszłosci jak Polyslash, Klabater, Varsav. Mają po 30mln kap a niedługo ich nie będzie.

Drogie to są: Aig - bankrut z kosmiczną wyceną, Sim Fabric (wiadomo) i kilka innych. Ponadto pyrem jest mega zainteresowanie u amatorskich analityków i ulicy (wystarczy posiedzieć na discordach/grupach/twitterze i innych bankierach) ile osób czeka na odkupienie/dokupienie/kupienie Pyramida, a tutaj obroty są jedne z najniższych względem ceny.

Także ja kupiłem, a jak mi skapnie trochę gotówki jeszcze, to dokupię jeszcze. Bo to jest jeden z 10tki pewniaków przy obecnej wycenie. Jak będzie każdy pisał, że jest mega tanio, i cena w kosmos wyleci - wtedy sprzedam, a nie jak 95% ludzi odwrotnie ;)

Też nikt nie wziął pod uwagę, że Pyr nie musi wydać najpierw Zoo czy Dinozaura a od razu może OM. Każdy myśli, że Zoo potem Dino i po korekcie wskoczę ;) To się może zdziwić, jak najpierw OM wyjdzie beta - data premiery - premiera EA i już cena o wiele wyżej. Bycie zbyt chciwym zawsze się kończy odcięciem.

Niech ta spora grupa czeka, o to biega. Najwięcej zarabiają ci co wchodzą w "ciemno". W Drago za grosze można było wejść przed premierą w ciemno. A cała rzesza wlazła na + 100-200% ;) Więc nie wiem co złego jest w zarobieniu 100-200% przed tą rzeszą ludzi :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 5,19% 28,40 2022-06-24 14:48:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.