Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,40 zł , zmiana od tamtej pory: -36,94%

Re: konwersja

Zgłoś do moderatora
Tu nie o wishlistę chodzi przy gigantach tylko jak ją nabili ;) słowo Ciszewski... pisałem ludziom jak było na topach, że spółki C. kończą zawsze tak samo... teraz ludzie kupują AIG bo spadło tak dużo, ciekawe co powiedzą jak kolejne 70% spadnie. Warto się zainteresować co robił Varsav zanim zaczął robić gry. Niedługo pewnie w kosmos będą lecieć jak będzie hossa kosmiczna :D A o pyrka bym się nie martwił. Kto zna myk ze Steam to można ukrytą datę OM wyciągnąć. Od połowy listopada powinno już rosnąć. Ja bym omijał spółki, które leją na robienie gier bo takowych za rok nie będzie, a skupił się na tej grupie, która nastawiła się na gry w tym m.in. Pyramid.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 3,70% 28,00 2022-07-07 16:37:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.