Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  79,00 zł , zmiana od tamtej pory: -10,76%

Re: Kontrakty terminowe na emisję CO2

Zgłoś do moderatora
https://biznesalert.pl/rosnace-ceny-uprawien-do-emisji-c02-ceny-energii-wegiel-energetyka/ 

– System EU ETS to mechanizm rynkowy, ale jeśli chcemy osiągnąć nasze cele, myślę, że cena powinna być znacznie wyższa niż nawet 50 euro za tonę – powiedział Frans Timmermans na dorocznej konferencji o stanie Unii Europejskiej European University Institute.
Timmermans ostrzegł, że UE powinna bardzo uważać, aby nie wchodzić na rynek w celu obniżenia kosztów emisji w ramach unijnego systemu handlu uprawnieniami do emisji, sztandarowym narzędziu polityki klimatycznej.

Franek zaora tradycyjną energetykę...
Kontrakty terminowe na emisję CO2 - Gru. '21 (CFI2Z1) 51,07 euro...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP 0,00% 70,50 2021-06-25 15:36:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.