Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,50 zł , zmiana od tamtej pory: 12,77%

Re: Konsorcjum Stali – niska wycena tylko dlaczego fundusze sprzedają ?

Zgłoś do moderatora
Może i tak , ale ja chętnie dokupię jak cena spadnie na 18 . Akcjonariuszem , który ma 5% około jest TFI a nie OFE . Nie sądzę , żeby im było wszystko jedno zwłaszcza , że mogli sprzedać po 26 prawie wszystko a jednak tego nie zrobili . Być może grając nie pod wyniki , lecz właśnie pod wezwanie . Ja mam taką samą taktykę i być może przegram .To co wyżej napisałem to moja opinia to tylko jest . Pozdrawiam .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KONSSTALI 1,53% 26,50 2019-12-09 09:02:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.