Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,85 zł , zmiana od tamtej pory: -1,59%

Re: Konsola na HUUGE

Zgłoś do moderatora
Na kisiel wskazują też małe obroty, muszę się, niestety, tu zgodzić z kolegą, ale jak któregoś dnia legumina wystrzeli, a coś mnie znów swędzi lewy, że tak może być, to się nie połapiemy z rozumem i wszystkie ściany w kiślu, obryzgane będą, a palce w nocniku. Jeżeli mamy grać na tej konsoli to powoli może jest ten czas? A jak nie, to sprzedać, popłakać nad stratą i szukać innej spółki do wykonania kolejnej straty. Hej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUUUGE-S144 0,00% 37,25 2021-07-23 17:04:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.