Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Konkurencja również chwali się najlepszym zakładem w Europie...

Zgłoś do moderatora
Polampack i Rhenus go niebawem wykończa. Nikomu nie jest na rękę jak jedna firma będzie miała 60% rynku szkła a tak mogłby się stać jak spółka uruchomi projekt w Lublińcu.
Nawet UOKiK moze się tym zainteresować. Firma na dotacjach zostaje monopolista prawie, że..

Ale już niebawem będzie zgłoszenie do UOKiK, PARP, i OLAF odnośnie tej dotacji na "innowacyjną" technologię obróbki szkła.
Jak jest tak innowacyjna to dlaczego za dotację kupuje się kompletne instalacje firmy Binder+co? To jakaś paranoja ten kraj!

Ale tak jak mowiłe - jedno to zgłoszenie, drugie to konkuencja - Polampack (Can-Pack) i Rhenus Recycling z grupy Rethmann... Budują już wspólnie zakład na Śląsku i Lublininiec nie ma sensu. Zwłaszcza, że Krynicki lubi przeciągać płatności za szkło...

To mówię ja - człowiek z branży;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC -0,47% 21,40 2022-06-24 15:16:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.