Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,80 zł , zmiana od tamtej pory: 6,56%

Re: Konkretnie i na temat. DradingPolisch.

Zgłoś do moderatora
Zgadza się jak pisał TradingPolisch też pisali że wysoko a dziś przecierają oczy ze zdziwienia ........tutaj nie ma mowy o spadakch kiedy cena węgla i jego braku wszędzie jest tak wysoka że Bumech teraz będzie poprawiał wyniki z kwartału na kwartał a co z atym idzie wartośc akcji będzie stale rosła co jest oczywiste i dlatego kurs będzie co raz wyżej ............za rok czasu kurs tutaj może być w granicach nawet 500 zł i wyżej ....................

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BUMECH -0,95% 52,00 2022-09-29 17:04:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.