Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,90 zł , zmiana od tamtej pory: 102,01%

Re: Konkretnie i na temat. DradingPolisch.

Zgłoś do moderatora
Jak widać ceny surowca Węgla Ara po 385$ (wzrosło od 162 $ )za tonę ,a Kontrakty obecnie 320-370$ ( wzrost z 225 $)  za tonę. Jeżeli takie ceny się utrzymają a na to wskazuje obecna sytuacja, w której światowe ceny normują się patrząc na Australijski rynek  na którym ceny zaczynają być zbieżne z cenami europejskimi, a więc będą utrzymywały się w dłuższych okresach, wszystko to wskazuje, że  Bumech jako spółka prywatna zarobi w tym roku na węglu krocie, których wcześniej nie miała i nie śniła że takie kiedyś osiągnie. Tego dowodem jest obecnie zatwierdzona dywidenda za poprzedni rok, o czym w tym roku prawie nikt nie myślał, a więc spółka jest w trendzie rozwoju. W lipcu szacunkowe wyniki za 2Q dadzą lepszy obraz sytuacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BUMECH 4,32% 60,40 2022-10-04 17:04:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.