Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 809,09%

Re: koniec UF

Zgłoś do moderatora
Netia prawdopodobnie niedługo będzie obsługiwana przez jedną z poznańskich firm świadczących te same usługi co UF. Tyle w temacie. To będzie już całkowite pogrzebanie UF. Oceniajcie merytorycznie tę spółkę. UF już w zasadzie nie ma. Tak samo jak nie ma tam żadnego modelu biznesowego. Jest 20 mln długu i układ, który nigdy nie będzie zrealizowany. To są fakty. Na miejscu KNF nigdy nie dopuściłbym bym do odwieszenia notowań, jednakże ta instytucja zaskakuje swoimi decyzjami nie od dziś. Jeszcze raz podkreślam: życzę wszystkim oszukanym akcjonariuszom oraz obligom jak najlepiej! Mam nadzieję, że spełni się scenariusz Bacy, któremu zazdroszczę nastawienia do życia!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIFIED 10,62% 0,50 2021-06-01 15:00:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.