Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 809,09%

Re: koniec UF

Zgłoś do moderatora
Raport bieżący nr 7 / 2019
Data sporządzenia: 2019-04-16
UNIFIED FACTORY S.A.

Temat
Zawarcie umowy z Netia S.A. na wdrażanie i utrzymanie systemu contact center (UF PRO)
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Treść raportu

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 1/2018 z dnia 10 stycznia 2018 roku, w którym informowano o rozpoczęciu negocjacji z Netia S.A., Zarząd Unified Factory S.A. w restrukturyzacji („Spółka”) podaje do wiadomości o otrzymaniu w dniu wczorajszym podpisanej przez Zarząd Netia S.A. bezterminowej umowy w sprawie wdrażania i utrzymania przez Spółkę systemu contact center.

System stworzony przez Spółkę będzie oferowany przez Netia S.A. w modelu „Private Cloud” (bezpośrednio w infrastrukturze teleinformatycznej Netia S.A.) lub w modelu „On-premises“ (wdrożenie systemu w infrastrukturze Klienta Netia S.A.). Podpisana umowa reguluje współpracę w tym zakresie pomiędzy Netia S.A. i Spółką, szczególnie w obszarach wystandaryzowanych wymagań technicznych w stosunku do oferowanego zakresu funkcjonalnego systemu UF PRO, warunków cenowych oraz gwarancji utrzymania systemu.

Zarząd Spółki ocenia, iż umowa ta będzie miała istotny wpływ na przyszłe wyniki finansowe Spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIFIED 10,62% 0,50 2021-06-01 15:00:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.