Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: koniec lock upów

Zgłoś do moderatora
Dnia 2013-01-08 o godz. 15:34 ~buma napisał(a):
> Panowie, poważne pytanie, czy jest jakaś realna szansa że
> papiery tej spółki podskoczą kiedykolwiek do poziomu 4-5zł.

Zaprawdę powiadam ci: zaraz chłopok wróci ze szkoły i napisze, że jak najbardziej 4-5zł jest pewne. Nie dawaj mu jednak wiary, on jeno wiedzie leszcza na pokuszenie. Ja ci za to mówię: jak zstąpi papier w czeluść na 20-30 groni, to wtedy uśrednisz, a rychło potem już przy złociszu łaski na ciebie spłyną wielkie, będziesz wniebowzięty i zarobiony ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 0,00% 0,20 2020-07-07 10:22:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.