Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: KOniec korekty w Pn idzieny na 3,5-4zł !

Zgłoś do moderatora
Igoria jest nie do zajechania. Az jestem zdziwiony takim popytem i trzymaniem kursu w okolicach 3 zl od tylu dni. Jak by ktos byl zainteresowany to mam dwie perelki: open-net (pozniej wyjasnie dlaczego ale spolka powinna juz teraz chodzic po 12 zl) druga to Alumast, od tygodni spelniali poszczegolne warunki umowi i spelnili wszystkie i otrzymali 4.771.133,21 zł dofinansowania na restrukturyzacje, Alumast chodzil kiedys po 8 zl a teraz jest zdolowany na 90 gr. Wybicie moze byc potężne. Polecam jako fan Igorii

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -2,06% 0,38 2023-09-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.