Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,37 zł , zmiana od tamtej pory: 250,00%
Mogą złożyć wniosek o postępowanie sanacyjne. Także koniec nie jest bliski. Mogą się odwołać , ale czy gra na czas ma sens ? Pod jednym warunkiem , lub dwoma - jutrzejsze wyniki będą obiecujące , albo mają inwestora dla Navimoru z którym się dogadują. Choć dziś na NIN ktoś sypał .
NIN przyjął inną drogę - postępowanie nieprzyśpieszone nie tak rygorystyczne. NIN jest w kiepskiej sytuacji , choć nie beznadziejnej. Po pierwsze Czeska wydzielona spółka , po drugie nieruchomości ( np. Małachowskiego 1 kupiony za 1,9 mln jest na OTODOM za 3,5 mln wystawiony ). I kluczowe aktywo - udokumentowana historia owocnej współpracy z Urzędem Morskim w Gdyni , gestorem przekopu Mierzei Wiślanej . Przekop reguluje specustawa - początek prac 11.18 r. Projektant Projmors - NIN też już z nimi współpracował . Tu są dwie opcje - albo wydoją spółki do końca i porzucą albo z fantazją zagrają o wysokie stawki a jest o co.
  • koniec Autor: ~muciacios
  • Re: koniec Autor: ~Radecky
  • Re: koniec Autor: ~norka
  • Re: koniec Autor: ~koń
  • Re: koniec Autor: ~norka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB 1,97% 1,29 2021-12-07 09:17:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.