Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,25 zł , zmiana od tamtej pory: 10,50%

Re: Konferencja wynikowa Grupy TIM - 26.09 godz.11

Zgłoś do moderatora
Integer to jeden wielki przekręt ze zdjęciem z GPW....zaraz po wyciśnięciu okazało się ze jednak spółka zarabia. Poprostu zamknęli biznes w wielu krajach i skupili się na ilości paczkomatów w PL.

Jak byś prowadził biznes to byś się oglądał na innych?? Spółka jest na giełdzie, transparentnie...każdy może kupić sprzedać....Folta nie ma w zakresie swoich obowiązków dogadzać ludziom na siłę.
To co się dzieje z kursem teraz to też nie ich działania więc są czyści.
A odnośnie tego co powiedziałeś...no właśnie, zdrowa spółka, dywidenda....po co taką spółkę trzymać na GPW skoro wycena jest mizerna, i wchodząc w taką transakcje z inwestorem sprzedadzą swoje akcje x3 x4 wyżej niż obecna wycena .,...która nigdy na GPW taka nie będzie...

Sam jestem zły bo to już 3 spółka która mi ucieka...Integer, PGS Software, i teraz TIM

Jedyne co można zrobić to trzymać nie oddawać...jeżeli nie zbiorą wymaganej ilości to nawet po wezwaniu będą musieli podnieść cenę. Tylko tak coś można zdziałać.
Prawo....kto ma czas aby się w to bawić..ludzie mają po kilka tysięcy akcji i mają łazić po adwokatach, sprawach itd...nie opłacalne....stowarzyszenia?? rzadko któremu się udaje.
Jedyna rada...trzymać akcję....zakładając ze chce się ten TIM jakoś wyżej sprzedać (co jest nie uniknione). Jak nie to oddaj kiedy chcesz, ale niestety po doświadczeniach z poprzednimi spółkami tak to wygląda.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TIM -0,18% 27,90 2022-11-28 12:48:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.