Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,00 zł , zmiana od tamtej pory: -25,26%

Re: Końcowa faza produkcji Dinosaur Fossil Hunter

Zgłoś do moderatora
Hehehe, taaa ;-) N21 godnie zastępujesz tu niektóre osoby, które już tu nie zaglądają - tylko trolluj troszkę bardziej sensownie, strasz np. 2023 czy 2024, a nie tak niski poziom. Napisz w ogóle, że 2077 ;-) P.S. - nadal w arkuszu nie widzę twojego olbrzymiego zlecenia po 8 zł, przecież na pewno zahaczymy. Pokaż jaki to masz buying performance wystawiając zlecenie, buhhahahahah ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 5,19% 28,40 2022-06-24 14:48:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.