Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,31 zł , zmiana od tamtej pory: 66,62%
jeśli jesteś graczem a 80% cash czeka cały czas na zakupy to ja Ci napiszę że w takiej grze to "dusza gracza cierpi".Ja obracam cały czas i szukam jak zwiekszyć ilość akcji bez względu na cenę .Dam Ci przykład . Bogdanka -JSW .Gdy B było 2,50-3zł droższe od JSW to zamieniałem B na JSW . Teraz gdy widzę 2,50-3 w drugą stronę to zamieniam w drugą stronę .Ceny nie mają znaczenia .Liczy się tylko różnica między nimi .Oczywiście gra kupno -sprzedaż też się odbywa ale generalnie .Są różne możliwości i trzeba szukać aby je wyłapywać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 1,82% 60,50 2023-02-02 17:04:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.