Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Komu spolka pozyczyła kase i kto tak chetnie kupuje obligacje

Zgłoś do moderatora
i tu sie bardzo mylisz bo nie pierwszy raz juz przez taka sytuacje przechodze i wiem jak to dziala wiec jestem spokojny w przeciwienstwie do reszty teoretykow. radze tez czytac dokladniej bo nie napisalem po ile bedzie sprzedawany granulat (ani kto go bedzie sprzedawal). moge cie jedynie zapewnic, ze nie ja go bede sprzedawal a osoba kierujaca likwidacja spolki i cena po jakiej pojdzie nie ma znaczenia, bo jest oczywiste ze w wypadku 'wielkiej wprz' nie tylko granulat ale i cala reszta pojdzie za mniej niz normalnie. tego akurat chyba nikomu nie trzeba tlumaczyc i kazdy rozsadny czlowiek sie z tym liczy...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 14,29% 2,40 2022-05-13 15:04:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.