Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Komu spolka pozyczyła kase i kto tak chetnie kupuje obligacje

Zgłoś do moderatora
w swoim modelu nie wziąłeś jeszcze pod uwagę wartości pieniądza w czasie.
Ze zbyciem linii zejdzie ze 3 lata, a dopóki jej nie sprzedasz nie wiesz jakiej kasy domagać się z reszty majątku. Więc staniesz w kolejce z żądaniem dopiero jak będziesz wiedział ile wziąłeś za linię i ile spółka jest Ci jeszcze winna. A wtedy może się okazać że spółka już nie ma nic na sprzedaż. Na opony na magazynie nie licz bo nie są zapłacone więc dostawcy zabiorą je z powrotem. A jeśli myślisz że jesteś w stanie sprzedać granulat w dobrej cenie to lepiej już dziś zostań handlowcem w spółce i wszyscy lepiej na tym wyjdą ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY -6,36% 2,06 2022-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.