Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Komu spolka pozyczyła kase i kto tak chetnie kupuje obligacje

Zgłoś do moderatora
rece opadaja... nadal nic nie rozumiesz. nie napisalem ze to super inwestycja, tylko, ze bardziej oplaci sie doprowadzic do splaty z upadlosci niz sprzedac po 30% na rynku poprzez przyduszenie popytu i 'zlozenie' karnetu do tej wartosci. czy naprawde tak trudno jest to zrozumiec?
druga sprawa jest taka, ze gdy wchodzily nikt nie sadzil, ze sytuacja tak sie potoczy wiec byly notowane po 100%, podobnie jak mozemy sie jeszcze wszyscy zdziwic za rok gdy dojdzie do wykupu jesli nagle okaze sie, ze firma po restrukturyzacji zarabia na ich splate(chociaz akurat nie daje temu wariantowi duzych szans) - wtedy tak samo dynamicznie jak spadly do 50% tak samo szybko wroca na 100% i to samo dotyczy akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 0,00% 2,26 2022-05-18 16:14:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.